Наступним керівником уряду стане Валерія Гонтарева

Поки коаліція ламає списи над відставкою Яценюка, всі забули, що хто б не став новим керівником уряду – він буде заручником кредитної політики Гонтаревої
Depo.Влада
10 лютого 2016 08:43
ФОТО: depo.ua
Наступним керівником уряду стане Валерія Гонтарева
Наступним керівником уряду стане Валерія Гонтарева

Ми можемо дуже багато і довго говорити про програми розвитку економіки, про співпрацю з МВФ і про масу інших важливих речей, але поки Валерія Гонтарева робить все, щоб кредити не опустилися нижче 25% річних, все це – пусті балачки. Економіки запрацює тоді, коли юрособи і прості люди будуть мати можливість кредитуватися. 

Гонтаревій невигідно кредитувати будь-кого. Така її політика. Чому? Та тому, що вона запланувала цього року ліквідувати ще 60 банків. А якщо відкриється вільний ринок кредитування, ще не дай Бог якісь банки виживуть. Плюс, ліквідувати банківську систему куди легше, ніж почати відновлення кредитування.

Можна багато говорити про Гонтареву, але в цій державі і так всі знають, який вона професіонал. Найгірше те, що новий глава уряду буде змушений почати свою роботу не з відновлення країни, а з боротьби проти політики голови НБУ. І ця боротьба може займати левову частку робочого часу майбутнього голови уряду. А тому вже зараз в НБУ багато хто з “посіпак” говорить Гонтаревій, що від нового прем’єра нічого не залежить, адже саме вона, де-факто, буде головою нового уряду.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада