Наступне засідання суду у справі "кримських заручників" буде 27 липня

Наступне засідання Північно-Кавказького окружного військового суду Росії у справі громадян України режисера Олега Сенцова і кримського активіста Олександра Кольченко відбудеться в понеділок, 27 липня
Depo.Влада
21 липня 2015 19:08
ФОТО: depo.ua
Наступне засідання суду у справі "кримських заручників" буде 27 липня
Наступне засідання суду у справі "кримських заручників" буде 27 липня

Про це повідомляється в "Tвіттері" Об'єднаної групи громадського спостереження за дотриманням Конституційних свобод (ОГОН), передає depo.ua.

Сьогодні у справі українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка допитали "потерпілу сторону" - "віце-спікера Держради" Криму Андрія Козенка і продемонстривали відео підпалу.

Як повідомлялось, в обвинуваченні зазначено, що Сенцов нібито готував в Криму теракти, 14 і 18 квітня збирався з соратниками підпалити офіси громадської організації "Російська громада Криму" та представництво партії "Єдина Росія" в Сімферополі, а в ніч на 9 травня - підірвати меморіал Вічного вогню та пам'ятник Леніну в Сімферополі.

Ще його обвинувачують у зберіганні боєприпасів, придбанні та зберіганні вибухівки і підготовці терактів.

Нагадаємо, у матеріалах російської справи українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка є частина під грифом "державна таємниця", яку розглядатимуть у закритому режимі.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.