Насіров проігнорував вимоги люструвати Гаврилюка. Активісти готують нові акції

Державна фіскальна служба не відповіла на звернення мітингувальників щодо люстрації на митниці у визначений законодавством термін
Depo.Влада
21 січня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив громадський активіст Олександр Костенко.

"Ми передали свої вимоги представникам ДФС 16 грудня. Місяць пройшов, однак будь-якої відповіді ми так і не отримали. Насіров ігнорує не тільки нас, але і законодавство. В нас немає іншого виходу, як проводити нові акції протесту", - зазначив Костенко.

За його словами, активісти не вимагали нічого надзвичайного. Лише повідомити їм про результати люстрації на митниці, який термін потрібен для завершення цієї процедури, а також скільки кримінальних проваджень було відкрито за фактами корупції на митниці, і які кадрові рішення по цим фактам прийняті керівництвом митниці. Окремою вимогою була люстрація одного з керівників митного посту на Одещині Олександра Гаврилюка, який працював ще за часів Януковича.

"Однак, вочевидь, відповіді на ці питання виявилися занадто складними для керівництва ДФС", - зазначив активіст.

Нагадаємо, у грудні громадські активісти, митні брокери, приватні підприємці, а також представники митно-брокерських компаній під стінами ДФС неодноразово проводили акції протесту за очищення теперішньої влади від прибічників колишнього президента. Окремою вимогою була люстрація одного з керівників митного посту на Одещині Олександра Гаврилюка, якого активісти вважають носієм "сірих схем" на Одещині. Громадські активісти зустрілися з представниками Державної фіскальної служби та офіційно передали свої вимоги. Крім того, мітингувальники передали своє звернення до Антикорупційного форуму Саакашвілі у Києві.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада