Насіров приховав у декларації бізнес дружини в Лондоні та Києві, - ЗМІ

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров не вказав у декларації за 2014 рік доходи від бізнесу своєї дружини Катерини Глімбовської
Depo.Влада
9 вересня 2015 20:50
ФОТО: depo.ua
Насіров приховав у декларації бізнес дружини в Лондоні та Києві, - ЗМІ
Насіров приховав у декларації бізнес дружини в Лондоні та Києві, - ЗМІ

Про це стало відомо з даних відкритого британського реєстру Companies House та українського Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, пише depo.ua з посиланням на Експрес.ua.

Згідно з затвердженою формою подачі декларації про доходи, Насіров був зобов'язаний надати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства або організації - своїх та своєї родини. Однак у декларації Насірова за 2014 р. в розділі про бізнес членів родини стоїть прочерк.

Насіров приховав у декларації бізнес дружини в Лондоні та Києві, - ЗМІ - фото 1

Насіров приховав у декларації бізнес дружини в Лондоні та Києві, - ЗМІ - фото 2

Насіров приховав у декларації бізнес дружини в Лондоні та Києві, - ЗМІ - фото 3

Разом з тим дружина Насірова Катерина Глімбовська є власницею щонайменше однієї британської фірми та однієї української. Катерина Глімбовська є дочкою Олександра Глімбовського, власника однієї з найбільших будівельних корпорацій України "Альтіс-холдинг".

Водночас, згідно з даними Британського реєстру компаній, вона є одноосібною власницею фірми з аналогічною до батьківської корпорації назвою - "Altis ltd". В ній Глімбовська володіє всім статутним фондом. Компанія створена в січні 2014 р., директором також зазначена Катерина Глімбовська, а секретарем записаний брат Насірова - Євген Насіров, зазначають nashigroshi.org.

Насіров приховав у декларації бізнес дружини в Лондоні та Києві, - ЗМІ - фото 4

Насіров приховав у декларації бізнес дружини в Лондоні та Києві, - ЗМІ - фото 5

Адресою реєстрації фірми, а також контактною адресою Глімбовської та Насірова вказана Лондонська квартира - 5 City Tower, 3 Limeharbour, London, UK E14 9LS.

Як повідомляв depo.ua, за даними екс-заступника Насірова по ДФС Костянтина Лікарчука, ця квартира також належить Роману Насірову. Витяг з Лондонського реєстру власності Лікарчук розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Насіров приховав у декларації бізнес дружини в Лондоні та Києві, - ЗМІ - фото 6

При цьому, в деклараціях Насірова за 2013 р. та за 2014 р. квартира відсутня: єдина нерухома власність, яку вказав Насіров у цих деклараціях - це земельна ділянка.

На родину чиновника офіційно записано 500 квадратних метрів землі, житловий будинок площею 414 кв м, квартира на 157 кв м та інше нерухоме майно. Також на самого Насірова зареєстровано автомобілі Toyota Camry 2.4 та Lexus LX 570 5.7. На членів його сім'ї - Land Rover Range Rover 4.4.

Щодо українського бізнесу дружини, то з 2007 р. Катерина Глімбовська є співвласницею фірми ТОВ "Фонд Будівельних Ресурсів України", тут вона має частку у розмірі 1,75 млн грн., що складає 35% в статутному фонді товариства.

Насіров приховав у декларації бізнес дружини в Лондоні та Києві, - ЗМІ - фото 7

Роман Насіров подав декларацію 5 травня, після вступу в дію 26 квітня 2015 р. нового Закону "Про запобігання корупції". Згідно з ним, при подачі декларації забороняється надавати інформацію "несвоєчасно, недостовірну чи не в повному обсязі". В Адміністративному кодексі за неповну інформацію передбачений штраф, а за недостовірну в Кримінальному - позбавлення волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua