Насіров похвалився вражаючими доходами місцевих бюджетів

Надходження до місцевих бюджетів зросли на 34 млрд гривень порівняно з минулим роком
Depo.Влада
18 жовтня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, передає Depo.ua.

Як зазначається, за 9 місяців 2016 року надходження до місцевих бюджетів - більше 104 млрд гривень.

За словами Насірова, приріст платежів до місцевих бюджетів на 47,4% або майже на 34 млрд гривень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. 

"У вересні до місцевих бюджетів сплачено 11,4 млрд грн, що майже на 43% більше від фактичних надходжень у вересні 2015 року. Серед регіонів за сумою сплати податкових платежів до місцевих бюджетів перше місце посідає Київ", -  написав голова ДФС.

Насіров зазначив, що основним бюджетоформуючим платежем для місцевих бюджетів є податок та збір на доходи фізичних осіб.

По податку та збору на доходи фізичних осіб надходження за 9 місяців 2016 року збільшились на 18,2 млрд грн - до 56,4 млрд грн. Це відбулося у тому числі за рахунок легалізації зарплат, написав він.

Крім того, за його словами, завдяки здійсненню суттєвих кроків для легалізації ринку пального, в тому числі впровадженню Системи електронного адміністрування реалізації пального, надходження акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів склали 8,6 млрд гривень.

"Таким чином, приріст платежів становить 3 млрд гривень", - підсумував голова ДФС.

Нагадаємо, раніше голова Державної фіскальної служби Роман Насіров оприлюднив дані зборів податків до держбюджету, що свідчать про перевиконання плану.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада