Насіров хоче "здерти" з лікаря мільйон за свідчення у суді

Очільник ДФС Роман Насіров вимагає 1 млн гривень відшкодування від лікаря Інституту кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска Максима Соколова, який свідчив у суді щодо стану здоров'я чиновника

Про це повідомила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Мене повідомили, що сьогодні о 14:00 в Шевченківському суді міста Києва будуть розглядати справу лікаря, який свідчив по кримінальному провадженню Романа Насірова. Лікар - Максим Соколов, інтервенційний кардіолог, який працює в Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска. НАБУ зверталося до його інституту з проханням здійснити обслідування стану здоров'я Насірова. Пізніше, як голова комісії, він давав свідчення у суді по справі Насірова. Перебуваючи під присягою і відповідаючи на запитання судді, він озвучив факти про стан здоров'я Насірова. Насіров подав цивільний позов до суду, бо ці дані розголосили без його дозволу. Паралельно адвокати Насірова подали в поліцію заяву про порушення кримінальної справи з тієї ж причини. У суді від лікаря Насіров вимагає 1 000 000 грн відшкодування", - написала Супрун.

Нагадаємо, 11 грудня окружний адміністративний суд Києва своїм рішенням поновив Романа Насірова на посаді керівника Державної фіскальної служби України. Того ж дня стало відомо, що уряд подасть апеляцію на це рішення суду.

Водночас справа про спричинення ним збитку на 2 млрд досі перебуває в суді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #дфс #суд