Насалик розповів, хто рятуватиме українців у разі нестачі газу

Міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що якщо в Україні виникне проблема із запасами газу, удар на себе візьме енергетика
Depo.Влада
16 жовтня 2016 17:31
ФОТО: depo.ua

Про це Насалик заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua

"У цих умовах я маю сказати, що українська енергетика повністю готова: ми довели об’єм атомної енергетики з 40%, які були в травні, до 60%, а за тиждень склад атомної енергетики буде 65%. Ми не тільки не споживаємо зі складів додатково вугілля, а додатково поставили на склади більше 32 тис. тон вугілля. Загрози проходженю осінньо-зимового періоду немає. Якщо виникне така проблема, то енергетика візьме удар на себе", - зазначив він.

Разом із тим Насалик зауважив, що наразі на складах знаходиться 1,36 млн тонн вугілля і щодня проводиться додаткове постачання. За його словами, 560 тис. тонн із цього вугілля було закуплене в інших країнах.

"Жодних зауважень до роботи енергетичної системи України на сьогодні немає", - додав він.

Як повідомлялося, сьогодні в "Укртрансгазі" заявили, що Україна розпочала відбирання газу з підземних газових сховищ.
Зокрема, зазначається, що всього було закачано 6,3 млрд куб. м, в ПСГ зберігається 14,7 млрд куб. м, наповненість 48%.

Урядом НАК "Нафтогазу" було доручено провести закачування 17 млрд кубометрів газу до початку опалювального сезону.

Нагадаємо, що раніше Насалик запевнив, що на складах ТЕС наразі достатньо вугілля для успішного проходження опалювального сезону.

Крім того, міністр запевнив, що Україна повністю готова до опалювального сезону 2016/17 років і підготовка у всіх регіонах України проходить без зауважень.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада