Насалик поскаржився на обмаль вугілля перед зимою

Перед початком опалювального сезону, який стартує через два місяці, на складах українських енергогенеруючих підприємств сконцентровано менш 1 млн тонн вугілля
Depo.Влада
19 серпня 2016 18:57
ФОТО: depo.ua

Про це Насалик заявив журналістам, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

Зокрема, за оперативною інформацією ДП НЕК "Укренерго", станом на 17 серпня, на складах ТЕС зосереджено всього 914,6 тис. тонн вугілля. З них 561,6 тис тонн - вугілля газової групи і довгополум'яне, 353 тис. тонн - антрацит. При цьому  Насалик оцінює потреби енергетики в вугіллі до початку опалювального сезону в 2,7 млн тонн.

"Навантаження на українську теплогенерацію влітку зросла У цей період ми спалювали 100-110 тис тонн на добу, а в місяць - .. Близько трьох мільйонів тонн", - заявив міністр.

Спорожніння вугільних складів Ігор Насалик пояснив зниженням частки атомної енергетики в структурі генерації через ремонти на кількох енергоблоках АЕС, блокуванням поставок вугілля антрациту із зони АТО, а також зростанням споживання електроенергії в червні-липні через аномальну спеку.

Нагадаємо, днями уряд перерозподілив видатки державного бюджету і виділив 200 млн грн для погашення заборгованості із зарплат шахтарів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада