Нарвався: "горіхова" прокуратура викликала Саакашвілі на допит

Прокуратура Київської області викликала на допит голову Одеської обладміністрації Михайла Саакашвілі
Depo.Влада
20 січня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

"Процесуальним керівником прокуратури Київської області викликано губернатора Одеської області для надання інформації щодо відомих йому корупційних правопорушень з боку працівників митниці до приміщення прокуратури. Вказаний виклик М. Саакашвілі на допит обумовлений необхідністю отримати інформацію, яка є важливою для слідства", – зазначили у Прокуратурі Київської області.

Прокурори навіть виловили подяку голові Одеської ОДА за надану інформацію стосовно "високопоставлених корупціонерів на Київській митниці, які, за попередньою інформацією, отримують надприбутки через маніпулювання вартістю розмитнення товарів на різних митницях України, у тому числі, і функціонування так званої "горіхової мафії".

Попри таку мотивацію допиту, слід зауважити, що між Саакашвілі і прокуратурою столичної області назрів великий конфлікт.

Нагадаємо, що йдеться про інцидент 15 січня, коли на Одещині начебто працівники прокуратури Київської області затримали приватну вантажівку з горіхами за сфабрикованими підозрами, попри рішення суду про незаконність таких дій. Саакашвілі звільнив вантаж і звинуватив заступника прокурора Київської області Олександра Колесника в "кришуванні" так званої "горіхової мафії" і вимаганні хабарів з підприємців.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад