Народний фронт: Венеціанська комісія схвалила остаточну редакцію проекту децентралізації

Венеціанська комісія позитивно оцінила остаточну редакцію проекту закону № 2217а "Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади"
Depo.Влада
9 липня 2015 21:43
ФОТО: depo.ua

Про це заявив в ефірі "5 каналу" голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак з посиланням на спікера Верховної Ради України Володимира Гройсмана, передає depo.ua.

"Ми повинні почати одну з основних реформ - реформу Конституції щодо децентралізації влади. Ми повинні запускати цей процес, і на цій сесії ми повинні проголосувати 226, а бажано всі 300 голосів відразу, щоб направити на експертизу в Конституційний суд. Далі можна робити обговорення, дискусії... до речі, є висновок Венеціанської комісії. Сьогодні Гройсман повідомив, що прийшов на остаточну редакцію висновок, що він позитивний, схвальний. Прем'єр-міністр також підтримав, що конституційну реформу треба починати", - заявив Бурбак.

Він зазначив, що на фракції "Народний фронт" у понеділок будуть обговорювати ще раз проект закону про внесення змін до Конституції щодо децентралізації, також є дискусія інших фракціях, але в цілому є підтримка цієї реформи.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua