Наришкін порівняв анексію Криму з незалежністю Фінляндії

Спікер Держдуми Росії Сергій Наришкін прокоментував невизнання європейськими країнами підсумків кримського "референдуму"
Depo.Влада
2 липня 2015 13:54
ФОТО: depo.ua

Спікер розповів, що на зустрічі з фінськими депутатами мова йшла про Жовтневу революцію і надання незалежності Фінляндії, пише depo.ua з посиланням на Інтерфакс.

"Молодий радянський уряд, який прийшов до влади незаконним шляхом у ході жовтневої революції - державного перевороту; при цьому цей уряд, розуміючи і поважаючи право народів на самовизначення, розуміючи історичну справедливість, прийняв рішення про надання незалежності народу Фінляндії", - зазначив російський політик.

"Минуло не менше 100 років, і члени ЄС - країни, які вважають себе надзвичайно правовими державами ... дають уроки демократії, і замість того, щоб поважати право людей обирати власну долю, відносно жителів Криму - росіян, українців, кримських татар ..., - тих, хто живе на Кримському півострові, ці держави це право самим грубим чином розтоптали ", - підкреслив Наришкін.

Нагадаємо, що після зустрічі з фінськими парламентаріями стало відомо, що Фінляндія відмовилася дати дозвіл на в'їзд російським парламентаріям, що знаходяться під санкціями, серед яких спікер Держдуми Сергій Наришкін, для участі в літній сесії ПА ОБСЄ. У відповідь на цей крок делегація РФ вирішила у повному складі не їхати в Гельсінкі.

Читайте також: Чому українцям не варто радіти євроляпасу Наришкіну