Парасюк намагався заблокувати роботу Ради

Після виступу в парламенті начальника Головного командного центру Міноборони Богдана Бондаря кілька народних депутатів підійшли до президії, щоб, очевидно, заблокувати подальшу роботу ВР
Depo.Влада
13 січня 2015 17:24
ФОТО: depo.ua
Парасюк намагався заблокувати роботу Ради
Парасюк намагався заблокувати роботу Ради

Як передає кореспондент depo.ua, найбільш активним серед них був позафракційний народний депутат Володимир Парасюк, який почав обурюватися даним виступом представника Генштабу. До нього підійшли народні депутати-комбати: Андрій Тетерук, Юрій Береза, а також Борис Філатов і Борислав Береза.

Вони почали його заспокоювати. У цей час Микола Княжицький розкритикував дії Парасюка, назвавши його вчинок «цирком і піаром».

Після чого конфлікт був вичерпаний. Обійшлося без рукоприкладства.

Нагадаємо, виступ представника Геншатба у Верховній Раді пов'язаний надходженням інформації про складну ситуацію в донецькому аеропорту. Зокрема, бойовики ведуть безперервний обстріл об'єкта, вимагаючи від українських захисників здатися, погрожуючи стерти їх з лиця землі.

Солдати повідомили, що під ударом російської артилерії обрушилася диспетчерська вишка, звідки велося спостереження за бойовиками і коректувався вогонь.