Рада полегшила життя волонтерам і заборонила російську рекламу

Верховна Рада проголосувала у першому читанні за законопроекти, які мають полегшити роботу волонтерів і заборонити трансляцію російської реклами
Depo.Влада
3 лютого 2015 17:16
ФОТО: depo.ua
Рада полегшила життя волонтерам і заборонила російську рекламу
Рада полегшила життя волонтерам і заборонила російську рекламу

Про це повідомляє depo.ua.

За законопроект № 1455 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій)» проголосували 252 депутати при мінімально необхідних 226.

Проект закону передбачає, що трансляція (ретрансляція) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій, що транслюються (ретранслюються) на територію України у випадку, якщо іноземні телерадіоорганізації не підпадають під юрисдикцію країн, що входять до Європейського союзу, або країн, які ратифікували європейську конвенцію про транскордонне телебачення, забороняється.

За законопроект № 1408 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо волонтерської діяльності)» проголосували 294 нардепи.

Зміни до чинного закону передбачають скасування існування центрального органу виконавчої влади у сфері волонтерства.

Відповідно до закону, надається право здійснювати волонтерську діяльність без обмежень всім організаціям та установам, скасувати можливість позбавлення юридичної особи в судовому порядку права займатися волонтерською діяльністю, зняти вікові обмеження для волонтерів.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект №1660-П «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства України з питань запобігання корупції».

Законопроектом передбачається введення посади детективів в Національному антикорупційному бюро. Вони виконуватимуть функції слідчих і оперативно-розшукових працівників.