Нардепів, суддів та інших можновладців нагородили 40 тисячами "стволів", – ЗМІ

В Україні до 40 тис. одиниць зброї, яка подарована громадянам як державна нагорода
Depo.Влада
8 вересня 2015 12:09
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "ЛІГАБізнесІнформ" повідомив голова Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін, передає depo.ua.

"Нагородна зброя - це взагалі окреме питання. Ми як профільна асоціація намагалися з'ясувати, а хто ж, власне, ті герої, які отримали таку держнагороду. Виявилося, що це неможливо. Всі запити, які ми направляли на МВС, або залишалися без відповіді, або нам давали таку відповідь, що хотілося плакати ", - розповів він.

За оцінками асоціації, нагородна зброя є на руках у більшості народних депутатів усіх скликань, чиновників, суддів.

"Ми можемо тільки приблизно, спираючись на певний інсайд, зрозуміти, яку кількість нагородної зброї було подаровано ... Від 20 тис. до 40 тис. одиниць. Переважна більшість народних обранців абсолютно всіх скликань Верховної Ради відсотків на 70 були обдаровані нагородною зброєю, мери міст, міністри, чиновники певних рангів, судді", - зазначив Учайкін.

Нагадаємо, що першою електронної петицією на сайті президента, яка подолала необхідний для розгляду бар'єр в 25 тис. підписів, стало звернення Української асоціації власників зброї з вимогою дозволити громадянам України вільне володіння вогнепальною зброєю і прийняти Закон "Про цивільну зброю і боєприпаси".

Більше новин України читайте у рубриці Життя.depo.ua.