Нардепи ухвалили план розгляду сотень законів про реформи

Сьогодні Верховна Рада України прийняла постанову "Про План законодавчого забезпечення реформ в Україні" майже на 400 сторінок
Depo.Влада
4 червня 2015 11:04
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 256 парламентарів, передає depo.ua.

Цей документ підготували 89 нардепів.

"Нам потрібно підвищити якість законотворення. Ми всі розуміємо, приймати рішення з сьогодні на сьогодні не можна. План законодавчого забезпечення - систематизація роботи. Базується на асоціації України з ЄС, коаліційній угоді, схваленій програмі діяльності. Опрацьовувався спільно з фахівцями РНБО, Кабміну, Адміністрації президента", - пояснив перед голосування голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

За його словами, сім робочих груп розробили структуру плану за сімома напрямками, зокрема, конституційна реформа, нацбезпека, стабільність економічної системи, охоронна довкілля гуманітарна політика.

Гройсман наголосив, що "треба прийняти 182 закони, аби забезпечити роботу системи, в плані зазначено їх назву, суть, сфери, які вони регулюють".

Спікер додав, що кожного місяця Рада буде заслуховувати звіт щодо виконання плану. Є ще і забезпечення електронного контролю виконання плану.