Нардепи-прогульники зривають засідання комітетів по "візовим" законам (ОНОВЛЕНО)

На парламентському комітеті з запобігання корупції, на якому має відбутися повторне друге читання закону про створення Агентства повернення активів, немає кворуму
Depo.Влада
9 листопада 2015 15:57
ФОТО: depo.ua

Засідання комітету почалося о 14:00, але прийшли лише 11 депутатів із 22-х, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Якщо кворуму не буде, то у вівторок, 10 листопада, не буде повторного другого читання закону про Агентство, що є одним із ключових для досягнення безвізового режиму між Україною та Євросоюзом.

Станом на 15:00 у комітеті йде дискусія, але на рішення голосів немає.

Нардепи-прогульщики зривають засідання комітетів по "візовим" законам - фото 1

На комітеті відсутні депутати: Береза, Парасюк, Матейченко (НФ), Осуховский (Свобода), Кривохатько (БПП), Гарбуз (БПП), Мирний (начальник охорони Фірташа, ОБ), Артюшенко (БПП), Дунаєв (ОБ), Іллюк, Ланьо.

Очікують, що на комітет заради кворуму може прийти Іллюк, який зараз лежить у лікарні.

Аналогічна ситуація – на засіданні комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який також має розглядати "візові" законопроекти. Прийшли 7 членів комітету з 20-ти.

За інформацією Єгора Соболєва, деякі з депутатів не прийшли на засідання комітетів через стан здоров'я. 

"Юрій Гарбуз, який важко хворіє. Володмиир Парасюк. Я отримав повідомлення від Парасюка, що в нього медична проблема. Я був змушений прийняти рішення повторно засідання комітеті завтра на 9 ранку", -  сказав він.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.