Нардепи прийшли до Шокіна вимагати покарання для "запроданців" Путіна

Депутати прийшли до Генеральної прокуратури з вимогою порушити кримінальні справи проти низки їхніх колег

Як повідомляє кореспондент depo.ua, до ГПУ прийшли 16 парламентарів.

За словами народного депутата від "Народного фронту" Андрія Левуса представники міжфракційного об'єднання "Самооборона Майдану" нанесли візит генпрокурору з кількох причин.

Зокрема, вони обурилися інформацією про те, що з деяких депутатів хочуть зняти недоторканість."Прокуратура весь останній рік не береться розслідувати злочини регіоналів, але вирішила позбавити недоторканності нардепів, серед яких і проукраїнські",- сказав Левус.

Також депутати ваимагають порушити кримінальні провадження проти нардепів Юрія Бойка, Євгена Бакуліна, Ігоря Єремєєва, Олександра Онищенка, Ярослава Москаленка. У Генпрокурору передано заяву про скоєні злочини.

Крім того, Левіус наголосив, що вони хочуть говорити з генпрокурорром про корупцію, масштаби якої не змінлися з часів Януковича. "Нас цікавить корупція в "Укргазвидобуванні", працюють всі бізнеси регіоналів, всі потоки Курченка, а ми не бачимо відповідної реакції Генпрокуратури",- зазначив він. 

Також Левіус повідомив, що їх об'єднання пілдготувало документи на російських олігархів, чий бізнес і досі працює в Україні.