Нардепи прийшли до Шокіна вимагати покарання для "запроданців" Путіна

Депутати прийшли до Генеральної прокуратури з вимогою порушити кримінальні справи проти низки їхніх колег
Depo.Влада
23 квітня 2015 14:37
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент depo.ua, до ГПУ прийшли 16 парламентарів.

За словами народного депутата від "Народного фронту" Андрія Левуса представники міжфракційного об'єднання "Самооборона Майдану" нанесли візит генпрокурору з кількох причин.

Зокрема, вони обурилися інформацією про те, що з деяких депутатів хочуть зняти недоторканість."Прокуратура весь останній рік не береться розслідувати злочини регіоналів, але вирішила позбавити недоторканності нардепів, серед яких і проукраїнські",- сказав Левус.

Також депутати ваимагають порушити кримінальні провадження проти нардепів Юрія Бойка, Євгена Бакуліна, Ігоря Єремєєва, Олександра Онищенка, Ярослава Москаленка. У Генпрокурору передано заяву про скоєні злочини.

Крім того, Левіус наголосив, що вони хочуть говорити з генпрокурорром про корупцію, масштаби якої не змінлися з часів Януковича. "Нас цікавить корупція в "Укргазвидобуванні", працюють всі бізнеси регіоналів, всі потоки Курченка, а ми не бачимо відповідної реакції Генпрокуратури",- зазначив він. 

Також Левіус повідомив, що їх об'єднання пілдготувало документи на російських олігархів, чий бізнес і досі працює в Україні. 

 

 

Мітки: ГПУ, депутати