Нардепи підтримали винний туризм в Україні

Народні депутати підтримали проект Закону "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів"
Depo.Влада
20 вересня 2016 17:33
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосувало 230 народних обранців, передає depo.ua.

"Метою законопроекту є створення сприятливого законодавчого поля, яке сприятиме започаткуванню діяльності на ринку нових підприємств з невеликими обсягами виробництва терруарних вин (вина місцевості), плодово-ягідних вин та унікальних медових напоїв з власної (не придбаної) сировини",- кажуть автори закону.

За їх словами, наслідком практичної реалізації законодавчих ініціатив буде вирішення ряду соціальних проблем в частині створення додаткових робочих місць у сільській місцевості, додаткових фінансових надходжень у вигляді податків до державного та місцевого бюджетів, що сприятиме розвитку регіональної інфраструктури.

"Прийняття Закону України сприятиме стабільному розвитку галузі виноробства, виробництва сидру, перрі, напоїв медових та вин плодово-ягідних (без додання спирту) та підвищенню конкурентоспроможності підприємств, поліпшенню їх фінансового стану",- додають  автори  закону.

Практична реалізація основних положень законопроекту, в цілому, забезпечить сприятливі умови для стабільного їх функціонування та дасть можливість малим підприємствам створювати унікальні вина місцевості, організувати нові робочі місця та збільшити надходження до місцевих бюджетів. Також прийняття цього Закону України сприятиме розвитку винного туризму.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада