Нардепи написали Порошенкові кляузу на Гонтареву

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності вирішив звернутися до президента, Генпрокуратури та НАБУ стосовно перешкоджання діяльності комітету з боку голови НБУ Валерії Гонтаревої
Depo.Влада
7 жовтня 2016 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє  Depo.ua з посиланням на сайт Верховної Ради.

"Члени Комітету на своєму засіданні прийняли рішення про направлення звернення до президента України щодо перешкоджання діяльності комітету з боку голови Національного банку України. Окрім цього більшістю голосів членів комітету було прийнято рішення звернутися до генерального прокурора та голови Національного антикорупційного бюро відносно кримінальної відповідальності голови НБУ за перешкоджання депутатській діяльності кожного члена комітету, що є злочином, передбаченим ч.2 ст.351 Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

За словами очільника комітету, протягом 2015-2016 років вони неодноразово викликали голову Нацбанку для участі у засіданнях та надання пояснень з питань, які є у сфері відання комітету. 

Нагадаємо, 7 жовтня голова Національного банку Валерія Гонтарева спростувала інформацію про свою причетність до виведення коштів з України попередньою владою.

За словами міністра юстиції Павла Петренка, активи глави Нацбанку України Валерії Гонтаревої та компанії "Інвестиційний капітал Україна" може бути конфісковано в разі ухвалення парламентом урядового закону про спецконфіскацію, поданого цього тижня до Верховної Ради.  Він нагадав, що можут бути конфісковані активи брокерів, які супроводжували угоди з розміщення 1,5 млрд доларів Януковича в "Ощадбанку". 

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада