Нардепи хочуть дозволити Зеленському затверджувати план оборони України

Народні депутати ухвалили в першому читанні за основу проект закону про внесення змін до Закону України "Про оборону України" щодо організації оборони держави

За проект №1011 проголосували 316 нардепів, передає Depo.ua.

Проектом закону передбачено законодавче врегулювання видання плану оборони України на випадок реального нападу Росії та надання права президенту України затверджувати його (плану, – ред.) структуру.

Ухвалення закону надасть можливість закріпити на законодавчому рівні необхідність розробки та затвердження президентом України плану оборони України та затвердження його структури.

Видання зазначених документів скоординує діяльність складових сил оборони та надасть можливість підготувати органи державної влади, органи місцевого самоврядування, єдиної системи цивільного захисту, національної економіки до переведення з мирного на воєнний стан та відсічі збройній агресії, ліквідації збройного конфлікту, а також готовності населення і території держави до оборони.

Нагадаємо, 2 вересня президент України Володимир Зеленський повідомив, що дав доручення міністру оборони Андрію Загороднюку розробити і затвердити план оборони і комплекс заходів щодо посилення безпеки країни від агресії Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook