Нардеп від "Самопомочі" погрожує встановити "народовладдя" у Кривому Розі

У Кривому Розі буде встановлено пряме народовладдя, якщо впродовж тижня президент, парламент та суд не забезпечать вирішення проблеми з перерахунком результатів другого туру місцевих виборів правовими методами
Depo.Влада
22 листопада 2015 19:22
ФОТО: depo.ua

Про це 22 листопада у Facebook заявив нардеп від "Самопомочі" Єгор Соболєв.
"Кривий Ріг вийшов проти фальсифікації виборів. Після завершення мітингу місцевий Автомайдан на 15 хвилин перекрив трасу на Дніпропетровськ, а ми разом з депутатами та громадськістю зайшли до мерії. Це попередження. У Кривому Розі буде встановлено пряме народовладдя, якщо впродовж тижня Президент, Парламент та суд не забезпечать вирішення проблеми правовими методами", - заявив він.
При цьому Соболєв перерахував вимоги, за які "проголосували тисячі городян, які вийшли на вулицю задля захисту свого права делегувати владу".
"Перше - призначення парламентом за поданням президента нового Центрвиборчкому замість зграї Охендовського, чиї повноваження завершилися у червні 2014 року. Друге - скасування новим ЦВК рішення Криворізької виборчої комісії про визнання переможцем Юрія Вілкула", - зазначив Соболєв.
За його словами, ще одна вимога - "остаточне очищення комісії від зрадників та призначення нових представників від Блоку Порошенка, Батьківщини та Укропа".
"Дієве розслідування поліцією провадження про фальсифікацію. Об'єктивний розгляд Криворізькою виборчою комісією скарг на вкид бюлетенів та додавання виборців на спецдільницях, щоб встановити реальне волевиявлення Кривого Рогу", - додав нардеп.
Як відомо, 16 листопада міський виборчком оголосив переможцем виборів у Кривому Розі чинного мера Юрія Вілкула. На сайті ЦВК теж з'явилася інформація про перемогу представника "Опозиційного блоку".
При цьому Юрій Милобог заявляє про фальсифікації на певних дільницях одного з районів. У 6 з 7 районів лідирує Милобог і лише в одному - Вілкул. При цьому розрив становить 752 голоси.
У "Самопомочі" заявляють, що під час виборів на кількох дільницях були вкидання і каруселі.
17 листопада сотні людей прийшли під будівлю, де ТВК мала розглянути скарги Милобога, щоб висловити незадоволення визнанням Юрія Вілкула міським головою. 18 листопада у Кривому Розі відкрили сесію міської ради тапредставили новим очільником міста Юрія Вілкула, попри те, що скарги Милобога розглянуті не були.
В ніч на 22 листопада Дніпропетровський окружний адміністративний суд після двохденного розгляду у повному обсязі відмовив у задоволенні позову Юрію Милобогу, кандидату на посаду міського голови Кривого Рогу.
22 листопада у Кривому Розі відбулося Віче, учасники якого виступали проти рішення суду та на підтримку Юрія Мілобога.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада