Нардеп від "Опоблоку" зірвав зустріч Москаля з шахтарями (ВІДЕО)

У місті Лисичанську Луганської області народний депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Дунаєв зірвав зустріч представників трудового колективу ПАТ "Лисичанськвугілля" та "Первомайськвугілля" з головою Луганської ОДА Геннадієм Москалем та місцевою владою
Depo.Влада
27 березня 2015 18:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт "Наш Лисичанськ".

Шахтарі двох об'єднань вже два з половиною місяці не отримують зарплату. Губернатор повідомив, що обіцяні гроші на виплату минулорічної заборгованості повинні надійти не пізніше 30 березня.

Крім того, Москаль запевнив, що шахти закривати нікому не дасть. За його словами, не можна допустити, щоб тисячі сімей залишилися без доходу.

Під час зустрічі в залі з'явився народний депутат Сергій Дунаєв, який обраний від "Опозиційного блоку" у виборчому окрузі № 107, також захотів виступити. Однак Москаль сказав йому, що не хоче влаштовувати політичне шоу.

"Перетворює чуже горе на цирк, йдіть до свого парламенту. Я до вас приходжу? Я вас повчаю? Я не хочу вас чути. Ідіть людям поясніть, який ви бюджет прийняли, які закони...", - емоційно висловився губернатор.

Відтак Москаль залишив будівлю, а за ним відразу почали виходити і шахтарі, залишилися тільки працівники виконкому.

Уже на вулиці нардеп намагався пояснити главі Луганської ОДА, що він "хоче об'єднати зусилля". А йшлося про вибори, Дунаєв сказав, що не хоче йти у Верховну Раду. Тоді Москаль порадив йому здати мандат.