Нардеп від БПП запевняє, що бухгалтерка Луценка розплатилася з ним квартирами

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Гліб Загорій запевняє, що бухгалтерка Юрія Луценка позичала у нього гроші на купівлю квартир
Depo.Влада
27 жовтня 2016 12:18
ФОТО: depo.ua

За його словами, вона не змогла віддати гроші та повернула куплені квартири як і погашення боргу, повідомляє Depo.ua.

"А правда дуже проста, не хитромудра: у 2009 році знайома Світлана Риженко звернулася за допомогою про безвідсоткову позику коштів для придбання нерухомості за умови повернення цих коштів або самої нерухомості", — написав  нардеп на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, нерухомість кілька років виставлялася на продаж у кількох ріелтерських компаніях. Проте борг не було погашено, тому Риженко запропонувала Загорію квартири за оціночною вартістю з урахуванням проведеного ремонту.  Повернення проведене офіційно без участі підставних осіб або фірм.

Загорій вважає історію з квартирами вигаданою і замовною.

"Усі суми і договори будуть вказані в моїй декларації. Моє прізвище фігурує в документах відкрито!" – наголосив  він.

Нагадаємо, що  17 жовтня народний депутат фракції БПП Гліб Загорій отримав права на вісім об'єктів нерухомості (6 квартир та 2 нежитлових приміщення), які до того належали Світлані Риженко, що працювала бухгалтером на Ірину Луценко.  Загальна сума приміщень – 35 млн грн.

24 жовтня депутат від БПП Сергій Лещенко заявив, що у Луценка є дорога нерухомість в центрі Києва, оформлена на бухгалтерку його дружини Світлану Риженко.

Луценко назвав це "черговою фантазією" Лещенка і запевнив, що його родина не має стосунку до будинку. Також він повідомив, що задекларує 27 сейфів і 180 раритетних книжок.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада