Нардеп від БПП, яка претендувала на посаду головного фіскала, сподівається на уряд без Яценюка

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Оксана Продан, яка предентувала на посаду голови Держаної фіскальної служби України, висловила обурення з приводу непрозорості проведеного конкурсу
Depo.Влада
28 квітня 2015 12:03
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала у своєму "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Я подавалась на відкритий конкурс, поважаючи членів Ради з конкурсного відбору та сподіваючись, що настав час зміни корупційноі системи. Не раз під час конкурсу прийняття рішення переносили, а 23-го квітня, після доповіді кожного кандидата, всупереч попереднім обіцянкам, рішення Рада не озвучила, хоча оцінювання кандидатів робила. Не озвучили вони рішення і вчора", - написала Продан.

Вона заявляє, що проти її кандидатури був особисто прем`єр-міністр Арсеній Яценюк, "який зробив все, щоб зберегти існуючу фіскальну систему".

"Знаю, що саме Яценюк був особисто проти моєї кандидатури, що саме Яценюк наполіг на спотворенні та нівелюванні відкритого конкурсу, на недопущенні зміни існуючої каральної та корупційноі ДФСУ. Готова і до бруду, яким він чужими руками виправдовує своі вчинки", - зазначила нардеп.

У зв`язку з цим вона заявила, що ДФСУ стане "сервісною службою, а уряд України буде працювати на створення та розвиток українського бізнесу та робочих місць. Без Яценюка".

Нагадаємо, 24 квітня конкурсна комісія Міністерства фінансів, всупереч раніше прийнятим правилам, продовжила терміни призначення нового голови Фіскальної служби до 30 квітня.

Основним претендентом на цю посаду експерти називали Оксану Продан.