Нардеп про зустріч Нуланд і Суркова: США грають із Росією у "кішки-мишки"

Попри м’яку заяву представників Держдепу США за результатами зустрічі помічника держсекретаря США Вікторії Нуланд та помічника президента Росії Владислава Суркова жорстка позиція США щодо Донбасу залишається в силі
Depo.Влада
18 січня 2016 12:41
ФОТО: depo.ua

Про це під час прес-конференції Центру вивчення окупованих територій заявив народний депутат від БПП Вадим Денисенко, повідомляє кореспондент depo.ua.

"П’яти-шестигодинні переговори в Калінінграді для України є дуже цікавими. І Білий дім, і Кремль написали, що переговори були конструктивними і вони проходили у вигляді мозкового штурму. Як можуть проходити переговори у вигляді мозкового штурму – це окреме питання. У будь-якому разі в результаті ми отримали дуже м’яку заяву США, щоправда, на рівні досить невисокого рівня клерків, які заявили про те, що США нібито готові знімати санкції з РФ, але знову ж таки після того, як будуть вирішені питання стосовно Донбасу", - сказав народний депутат.

За його словами, багато хто звернув увагу на те, що під час переговорів випало питання Криму.

"Але можна не сумніватися що в цьому випадку американці продовжують гратися в "кішки-мишки" з росіянами, розуміючи, що насправді ситуація росіян з Донбасом критична. Санкції щодо Росії починають діяти дуже жорстко, скоро вибори, і якщо ситуація протягом цього року не зміниться, то стабілізаційний фонд стане таким худим, що постане загроза із здобренням електорату під час виборчої кампанії", - вважає Денисенко.

Як відомо, 15 січня бесіда Суркова і Нуланд тривала в цілому близько 6 годин. У заяві представника держдепартаменту Джона Кірбі наголошується, що "обговорювалася ситуація на Сході України і необхідність повної імплементації Мінських домовленостей".

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад