Нардеп партії Кличко сокирою «люстрував» мера Полтави

Депутат Верховної Ради України від фракції «УДАР» Сергій Каплін з сокирою вломився до кабінету мера Полтави Олександра Мамая
Depo.Влада
18 листопада 2014 14:46
ФОТО: depo.ua
Нардеп партії Кличко сокирою «люстрував» мера Полтави
Нардеп партії Кличко сокирою «люстрував» мера Полтави

Як повідомляє місцеве видання «Полтавщина», нардеп з'явився в мерії разом з групою громадян, незадоволених затягуванням будівництва соціального будинку. Секретар заявила йому, що голови адміністрації на місці немає, проте Капліна ця відповідь не задовольнила, і він став ломитися до кабінету чиновників, передає ДеПо.

Видання відзначає, що депутат виламав двері до кабінету першого заступника мера і начальника управління капітального будівництва.

Потім перейшов до кабінету мера Полтави Олександра Мамая. Він за допомогою сокири відірвав табличку з ім'ям мера та викинув її у відро для сміття, назвавши це «символічною люстрацією». Крім цього він повідомив, що символом влади громади у захопленому кабінеті став український прапор.

Міліція депутату не перешкоджала. В.о. начальника Полтавського міськвідділу міліції Сергій Бейга повідомив, що правоохоронці не перешкоджали Капліну, тому що він є народним депутатом. При цьому він повідомив, що «наряд міліції зафіксував злам дверей, описав пошкодження та відправився до Жовтневого райвідділку».

Нагадаємо, у вересні Полтавського міського голову Олександра Мамая затримали співробітники обласного УБОЗу і доставили до Жовтневого районного суду, з якого він втік.

Мамая звинувачують в корупційному правопорушенні.