Нардеп про весілля дочки Тимошенко: Це антиукраїнська позиція і цинізм

Пишне весілля дочки екс-прем'єра України Юлії Тимошенко Євгенії та бізнесмена Артура Чечоткіна, що проходило в центрі Києва, викликало хвилю громадського обурення: українців обурило, що Юлія Володимирівна закотила для доньки пишне весілля у воєнний час
Depo.Влада
29 грудня 2014 16:23
ФОТО: depo.ua
Нардеп про весілля дочки Тимошенко: Це антиукраїнська позиція і цинізм
Нардеп про весілля дочки Тимошенко: Це антиукраїнська позиція і цинізм

depo.ua звернувся до народних депутатів з проханням висловити своє ставлення до цього бенкету під час війни, а заодно розповісти, як би вони вчинили, якби зараз зволіли одружитися їхні сини і дочки.

Більшість нардепів, яким ми змогли додзвонитися (цієї ночі відбувалося засідання Ради і вони розійшлися під ранок), не захотіли говорити на цю тему.

Андрій Сенченко, соратник Юлії Тимошенко, повідомив depo.ua, що «кожна людина має право одружуватися і виходити заміж».

«Я не коментую весілля, особисте життя. Це негідно того, щоб це обговорювати», - сказав він.

Екс-віце-прем'єр Борис Колесніков також, ледве почувши, що мова йде про весілля Євгенії Тимошенко, заявив, що «не коментує чиєсь особисте життя» і поклав слухавку.

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Джемілєв відповів: «Давайте я не буду коментувати, у мене зараз більш серйозні справи».

Нардеп, член «Правого сектора» Борислав Береза заявив, що не має ніякого відношення до весілля Євгенії Тимошенко і звик коментувати тільки те, до чого має відношення.

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич також послався на зайнятість у зв'язку зі своїм днем народження, а уповноважений Президента України з питань мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко - через те, що слухає прес-конференцію Петра Порошенка.

«Радикал» Ігор Мосійчук став єдиним з народних депутатів, опитаних depo.ua, хто з готовністю поділився з громадськістю своїм ставленням до весілля Євгенії Тимошенко.

«Треба розглядати дві події в контексті: пишне весілля під час війни дочки лідера фракції «Батьківщина» і голосування її та всієї фракції сьогодні вночі за військовий бюджет країни. Влаштувати в центрі столиці гулянку, за оцінками експертів, за півмільйона доларів, коли  гинуть наші герої, а пенсіонери ледве зводять кінці з кінцями, і в той же час намагатися, прикриваючись патріотичними гаслами, голосувати за військовий бюджет, де пропонуються реформи, скорочення і урізання - це антиукраїнська позиція і цинізм», - заявив він.

За словами Мосійчука, у тому, щоб одружуватися у воєнний час нічого поганого немає, але свято можна було б влаштувати і скромніше.

«Заміж виходить багато людей, але це не означає, що вони влаштовують гулянки в центрі столиці, які тягнуть на півмільйона. На півмільйона можна було б допомогти армії, а не вигулювати знатних дам і панів!» - резюмував він.

Як повідомляв depo.ua, в суботу, 27 грудня, в НСК «Олімпійський» відбулося святкування весілля Євгенії Тимошенко і бізнесмена Артура Чечоткіна. Захід пройшов в умовах найсуворішої конспірації.