Нардеп Логвинський подав заяви на Coca-Cola до міжнародних інстанцій

Народний депутат фракції "Народний фронт" Георгій Логвинський заявив, що подав заяви на компанію Coca-Cola Україна в українські правоохоронні органи та міжнародні інстанції
Depo.Влада
6 січня 2016 19:39
ФОТО: depo.ua

Про це Логвинський написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Посадові особи Coca-Cola та Pepsi, можуть сісти у в'язницю на строк до п'яти років, а суму компенсації, яку можуть понести ці компанії обчислюється мільйонами доларів", - вважає Логвинський.

Також народний депутат звернувся в українські, російські, американські офіси компаній Coca-Cola і Pepsi, а також посольство України в США з вимогою вжити заходів, встановити винних та притягти їх до відповідальності.

"Карти Російської Федерації до складу яких входить українська територія, і офіційні вибачення перед країною - агресором - всі ці дії розцінюються як співучасть у злочині, як порушення національного та міжнародного законодавства, і за них компанії повинні понести відповідальність і заплатити велику ціну", - заявив Логвинський.

Нардеп додав, що розвиток цієї ситуації контролюватиму особисто.

Должностные лица "Кока-кола" и "Пепси" могут сесть в тюрьму на срок до пяти лет, а сумму компенсации, которую могут поне...

Опубликовано Георгием Логвинским 6 января 2016 г.

Нагадаємо, що що раніше американська компанія Coca-Cola на своїй офіційній сторінці в соцмережі "Вконтакте" опублікувала карту Росії, додавши до неї територію Криму, а також принесла вибачення за попередню публікацію карти Росії, на якій Крим був відсутній.

Пізніше українське представництво компанії Coca-Cola перепросило за "непорозуміння".

"Перепрошуємо за непорозуміння. Ми не підтримуємо жодних політичних рухів і партій. Наша задача – виробництво високоякісних напоїв. Ми працюємо заради миру та дотримуємось норм міжнародного права," – сказано у повідомленні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада