Нардеп Лещенко каже, що доля Корбана байдужа Коломойському

Олігарх Ігор Коломойський готовий кинути напризволяще лідера свого проекту – партії "УКРОП" – Ігоря Корбана
Depo.Влада
3 листопада 2015 11:02
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму блоці на "Українській правді" написав народний депутат Сергій Лещенко, передає depo.ua.

За його інформацією, по-справжньому близькі до олігарха люди поїхали з України. Наприклад, колишній заступник губернатора Святослав Олійник отримав сигнал і перебрався до Словаччини.

"Олійник зав'язаний особисто на Коломойського, він був його адвокатом у справі щодо замаху на адвоката Карпенко, "вирішував питання" щодо безмежного закриття "криміналки" в судах і організував прикриття для слідчого, підіграв олігархові", - пояснив нардеп.

Він додав, що тепер Олійник знаходиться ближче до Олександра Лазорка, колишнього керівника "Укртранснафти", який теж втік до Братислави. Лазорко особисто зав'язаний на Коломойського, керував компанією в інтересах олігарха, викачував технічну нафту, платив йому за "складування" сировини державні гроші, а в останній день роботи на посаді поклав весь залишок на депозити у "Приватбанку".
Лещенко написав, що за кордон також перебрався корпоративний юрист Коломойського Тимур Новіков.

"Тоді чому Коломойський не попередив Корбана - або не звелів йому залишити країну? Коломойський ніколи не розглядав Корбана як свого "в дошку". Для нього він був субпідрядником, який завжди мав свій інтерес - і ще намагався на цьому заробити, якщо не гроші, то політичні бали", - вважає Лещенко.

Народний депутат також припустив, що Корбан міг бути у змові з іншим олігархом Вадимом Новинським проти Коломойського.

Нагадаємо, що вчора Новозаводський райсуд Чернігова 8 годин розглядав справу Геннадія Корбана у справі про стоврення  злочинної організації і розкрадання майна, однак рішення не ухвалив. І сьогодні судове засідання має продовжитися. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад