Нардеп Фірсов заявив про вихід з БПП

Народний депутат Егор Фірсов вирішив вийти зі складу парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" через незгоду з позицією фракції щодо Ігоря Кононенка
Depo.Влада
8 лютого 2016 11:00
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у блозі на "Українській правді", передає Depo.ua.  

"Це рішення далося мені дуже непросто. Я підійшов до нього виважено, обмірковував кілька днів, але зрозумів, що іншого виходу у мене немає. Тому я виходжу з фракції "Блоку Петра Порошенка", - пояснив він.

"Чесно кажучи, я хотів вийти з фракції ще в той день, коли вона не підтримала рішення про позбавлення мандата Ігоря Кононенко. Але колеги порадили не робити необачних кроків. Я трохи охолов, порадився з людьми, думкою яких дорожу, і не змінив свого рішення. Залишатися у фракції разом з паном Кононенко я більше не можу, тому що не згоден покривати його корупційну діяльність і не хочу, щоб мене асоціювали з нею. Ще деякий час тому я вважав, що принципово не повинен йти. Що з фракції повинні йти корупціонери, а не ті, хто не сприймає корупцію. Але після голосування по Кононенку я зрозумів, що більшість моїх колег по фракції свідомо покриває корупційні схеми "нової родини", причому роблять вони це навіть тоді, коли про цю корупції відкрито говорять наші журналісти і західні партнери. Я бачу, як фракція БПП, завдяки кільком людям, впевнено повторює шлях Партії регіонів", - написав Фірсов.

Нагадаємо, раніше народний депутат Ігор Кононенко заявив про відмову від повноважень першого заступника голови фракції "Блок Петра Порошенка" на період розслідування заяви міністра економіки Айвараса Абрамавичуса.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада