Наливайченко звинувачує "смотрящего" БПП у фінансових оборудках

Колишній голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко звинуватив так званого "смотрящего" БПП у фінансових оборудках з виведенням коштів за кордон
Depo.Влада
27 серпня 2015 15:34
ФОТО: depo.ua

Про це Наливайченко заявив сьогодні на брифінгу в Києві, передає depo.ua.

Він також продемонстрував документи, які начебто підтверджують переведення коштів на рахунки офшорних компаній на Вірджинських островах, які координує "Укрпромінвест".

Зокрема, Наливайченко повідомив про два факти перерахування грошей в офшори: один транш у розмірі $300 тис. був перерахований у травні 2014 року, ще один у розмірі $200 тис.  - у серпні 2015 року.

"Гроші направлялись в той офшор, яким керує та сама олігархічна група і той самий "смотрящий" в парламенті", - сказав Наливайченко.

"Видно з цих документів, що схема типова. Що це отримані злочинним шляхом кошти народних депутатів. Сховані в офшорах кошти переводять в австрійські банки, а далі всі хабарі, в тому числі за призначення керівника харківської податкової - 2 млн доларів -  перераховують у латвійський банк. З латвійського банку (переводять) - в австрійський, а з австрійського - в офшор", - розкрив схему колишній глава СБУ.

Він повідомив, що вже направив відповідні запити в Австрію.

"ФБР не дадуть вам життя, не дадуть втікти з країни одному з організаторів оборудки", - попередив Наливайченко.

При цьому він додав, що для виведення грошей "олігархічна група" використовувала свій сервер.

Більше новин політики читайте в розділі Влада. depo.ua.