Наливайченко стверджує, що квартиру за $1 млн його дружині подарував батько

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що елітну квартиру в новобудові Києва вартістю $1 млн його дружині подарував батько
Depo.Влада
20 вересня 2015 13:34
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Іван Степанович багато допомагав нам з Оленою у житті - і не лише порадою, розумним словом, моральною підтримкою. Саме він подарував своїй доньці квартиру, яка стала предметом спекуляцій", - стверджує Наливайченко.

Також Наливайченко додав, що окрім квартири, батьки його дружини залишили їм земельні ділянки. Де сааме ці ділянки знаходяться, та яка їхня площа, колишній чиновник не зазначив.

"Для тих, хто продовжує висмоктувати з пальця історії про мене ще раз скажу: я, на відміну від сьогоднішніх правителів, ніколи не дозволяв собі пхати руки в державний бюджет, не поєднував роботу на державній службі з бізнесом, не розпихував гроші по офшорах. Я жив і живу чесно - як цього мене вчили мої батько і мати", - додав він.

Раніше ЗМІ повідомляли, що дружина екс-голови СБУ Валентина Наливайченка у 2010 році отримала в подарунок квартиру вартістю понад $1 млн. Це сталось відразу після того, як він вперше пішов у відставку з посади голови спецслужби, яку обіймав двічі.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.