Наливайченко: США передали Україні документи щодо оборудок Гонтаревої

Під час закритої частини зустрічі української делегації з представниками США у Вашингтоні нашій стороні були передані документи щодо злочинів голови Нацбанку Валерії Гонтаревої
Depo.Влада
2 квітня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua
Наливайченко: США передали Україні документи щодо оборудок Гонтаревої
Наливайченко: США передали Україні документи щодо оборудок Гонтаревої

Про це в ефірі ток-шоу Шустер-Live заявив екс-очільник СБУ Валентин Наливайченко.

"Я хочу, щоб представники влади розповіли, куди і хто передасть ці матеріали, щоб в Україні нарешті були розслідувані оборудки, в тому числі офшорні стосовно керівництва і голови Нацбанку, і офшор, до якого вона має відношення і її найближчі юристи, зокрема громадянин України Пасенюк", - заявив Наливайченко.

За його словами, керівництво Нацбанку "в тому числі на території США додумалися використати вкрадені з України гроші через офшорну кампанію, найнявши в Америці для того, щоб піартити успіхи українського уряду і голови Нацбанку".

Також Наливайченко зазначив, що позиція американської сторони полягає в наступному: "Перше: американський Уряд остаточно висловив підтримку, щоб було завершене розслідування під час Революції Гідності і винні були притягнуті до відповідальності. Друге: щодо української влади чітко і однозначно зазначено, що клептократія і корупція на найвищому рівні нищить державу Україну і перспективи кожного громадянина. Третє: було чітко названо, що корумпована державна машина і є головною причиною відсутності поступу вперед, реформ і зміни життя на краще".

Нагадаємо, в січні цього року деякі ЗМІ писали, що Генеральною прокуратурою проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного заволодіння і розтрати службовими особами АТ "Дельта Банк" у співучасті з службовими особами Національного банку України, Державної іпотечної установи та іншими особами, протягом 2014-2015 років державних коштів в особливо великих розмірах, ухилення від сплати податків та легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, вчинені в особливо великому розмірі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада