Наливайченко розповідає байку, що не зможе випросити зброю в США через виклик до ГПУ

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко отримав повістку від слідчого Генпрокуратури і через це скасував свій візит до Сполучених Штатів Америки
Depo.Влада
14 червня 2015 18:45
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив радник глави СБУ Маркіян Лубківський, передає depo.ua.

"Він (В.Наливайченко - ред.) одержав повістку від слідчого Генпрокуратури, яка таким чином реагує на заяву голови СБУ під час останнього засідання Кабінету міністрів щодо причетності колишнього керівництва ГПУ до палаючої нафтоналивної бази БРСМ", - написав радник глави СБУ.
За його словами, у зв`язку з цим, СБУ змушена скасувати анонсовану на 16-17 червня презентацію Наливайченком у Вашингтоні доказів збройної російської агресії проти України.

"Не відбудеться і заплановане обговорення з американськими партнерами практичних аспектів допомоги Україні у сфері безпеки... Тобто, замість пояснень конгресменам - він даватимемо пояснення слідчим генпрокуратури", - написав речник СБУ.

Нагадаємо, 12 червня під час засідання Кабміну Валентин Наливайченко заявив про причетність до пожежі на нафтобазі під Києвом, колишнього заступника генпрокурора та екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького.

Згодом в СБУ повідомили про відкриття кримінального провадження проти екс-заступника генпрокурора.