Наливайченко прокоментував заяву Москаля про мільярд Ющенку

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко прокоментував заяву голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, що Ющенко отримав від регіоналів 1 млрд доларів
Depo.Влада
2 червня 2016 22:07
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в ефірі телеканалу Еспресо.TV, передає depo.ua.

На запитання "чи отримував Ющенко мільярд від регіоналів" Наливайченко конкретної відповіді не дав.

"Тут треба не таким шляхом іти. Розслідувати: є заява - має бути законна реакція. Є будь-які свідчення, або докази - не треба їх в кишені ховати й чекати політичного моменту. Передавати треба до єдиного антикорупційного органу", - сказав він.

Також Наливайченко зазначив, що після розслідування таких випадків корупції має бути публічний суд. І цьому разі заяви матимуть правову силу, а хабарники будуть покарані.

Наливайченко розповів, що рух величезних коштів з рахунків бізнесменів на рахунок "Лікарні майбутнього" Ющенків мала розслідувати прокуратура.

"Прокуратура і на той час розслідувала, наскільки я знаю, будь-який рух коштів. І тоді їхні висновки, які були, хай оприлюднять. Наскільки я знаю, вони сказали, що вони перевірили й нічого не знайшли", - сказав Наливайченко.

Нагадаємо, Москаль стверджує, що екс-президент Ющенко і глави його Секретаріату Балога і Ульянченко отримали майже мільярд доларів за передачу влади Януковичу.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада