Наливайченко готує першотравневу "облаву" на комуністів

Комуністи можуть провести мітинг у Києві 1 травня, але ті з них, хто причетний до тероризму і сепаратизму, будуть негайно затримані силовиками
Depo.Влада
1 квітня 2015 15:05
ФОТО: depo.ua

Про такі плани в інтерв'ю газеті "День" повідомив глава СБУ Валентин Наливайченко, коментуючи інформацію, що лідер КПУ Петро Симоненко збирається провести 1 травня мітинг у Києві разом зі своїми російськими колегами.

"Вони можуть заявляти все що хочуть - хай збирають своє збіговисько. Але ті, хто причетний до терористичної та сепаратистської діяльності, одразу будуть затримані. Україна сьогодні захищає свою територію. Ті, хто сприяв агресії на сході нашої країни, переслідуватимуться як колаборанти Кремля і як ті, що скоїли злочини проти людяності", - заявив глава СБУ.

Наливайченко нагадав, що комуністичні осередки, особливо на сході України, першими долучилися до сепаратистських рухів в 2014 році.

Як повідомляв depo.ua, 8 липня 2014 Міністерство юстиції України та Укрдержреєстр звернулися до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом про заборону на території України Комуністичної партії України. Згідно з адміністративним позовом, КПУ вчиняє дії, спрямовані на зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної ворожнечі, посягання на права і свободи людини.