Наливайченко передав Порошенку 300 томів із заявами людей, які постраждали від Гонтаревої

Кожен громадянин зазнав збитків від використання офшорів
Depo.Влада
15 листопада 2016 17:15
ФОТО: depo.ua

Наливайченко передав Порошенку 300 томів із заявами людей, які постраждали від Гонтаревої - фото 1

Про це заявив лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко на мирній акції протесту під будівлею Адміністрації президента. Тисяча учасників протесту руху "Справедливість" принесли десятки тисяч звернень від простих людей, які потерпають від корупції влади. Усього в АП було передано 300 томів із заявами постраждалих!

Наливайченко передав Порошенку 300 томів із заявами людей, які постраждали від Гонтаревої - фото 2

"Ми показали владі свою силу і згуртованість. Ми не зійдемо з нашого шляху. Люди зі всієї України - з нами! Час діяти, час приєднатися кожному! Досить брехні, досить красти!" - заявив Валентин Наливайченко, виступаючи перед людьми.

Наливайченко передав Порошенку 300 томів із заявами людей, які постраждали від Гонтаревої - фото 3

Лідер Руху "Справедливість" підкреслив, що клан на чолі з Гонтаревою обікрав людей, обвалив гривню, перетворив всю державу на сліпий траст, тому вимоги простих людей законні і вони мають право на мирні акції протесту.

Наливайченко передав Порошенку 300 томів із заявами людей, які постраждали від Гонтаревої - фото 4

Виступаючи перед людьми, екс-голова СБУ підкреслив: прийшовши до влади на хвилі народного піднесення і довіри, влада розтоптала надії ошуканих і обкрадених нею людей на краще життя. Не виконала своїх обіцянок і зобов'язань перед учасниками Майдану Гідності, героями Небесної Сотні, перед всім українським народом! 

Наливайченко передав Порошенку 300 томів із заявами людей, які постраждали від Гонтаревої - фото 5

"Вони - мародери під час війни!"- наголосив Наливайченко і запевнив, що Рух "Справедливість" посилить протести і тиск на владу, якщо корупціонери-депутати, не будуть заарештовані, а їхні награбовані кошти не буде повернуто у бюджет.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада