Наливайченко "люстрував" ректора академії СБУ

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко звільнив Івана Мусієнка з посади тимчасово виконуючого обов'язки ректора Національної академії СБУ
Depo.Влада
16 квітня 2015 17:50
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківский, передає depo.ua.

"Від імені Голови СБУ дозвольте подякувати усім громадським активістам, засобам масової інформації, зокрема журналістам "Громадського TV", за допомогу СБУ у питаннях кадрового очищення та спільну роботу над створенням української за формою і суттю національної спецслужби", - написав він.

Наливайченко оголосив конкурс на заміщення вакантної з квітня 2014 року посади ректора Національної академії СБУ. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення посади ректора, умови конкурсу та контакти ближчим часом будуть розміщені на веб-ресурсах СБУ.

До відбору претендентів на посаду ректора запрошено Громадську раду, що діє при СБУ, яка подасть голові кадрові пропозиції.

Нагадаємо, що Мусієнко керував Національною академією СБУ з 2013 року.

В одному з сюжетів "Громадського TV" йшлося про те, що призначений екс-президентом Україні Віктором Януковичем Іван Мусієнко був запеклим противником Революції гідності. За даними журналістів, він віддав наказ видати військовослужбовцям зброю для захисту від можливого наступу "майданівців".