Наливайченко набрехав про докази причетності Суркова до розстрілу Майдану, – ГПУ

У Генеральній прокуратурі ще з минулого року мають інформацію про приїзд трьох делегацій російських силовиків під час Євромайдану, однак не мають від СБУ доказів причетності їх до розстрілів демонстрантів та інших злочинів
Depo.Влада
20 жовтня 2015 12:14
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив начальник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"У квітні 2014 року надійшла інформація, що в період Майдану до України неодноразово прибували представники служби безпеки Росії - 27 осіб в середині грудня, у 20 числах січня – 7 осіб, і 20 лютого – сім осіб, в тому числі представник адміністрації президента РФ Владислав Сурков. Ці обставити ретельно досліджувалися, зокрема, наданням доручень СБУ. Встановлено те, що ці делегації приїздили до України з ознайомлювальною метою… Інших даних про те, що ці делегації вчиняли злочини, не було отримано", - сказав Горбатюк.

Він додав, що в січні 2015 року, як грім з ясного неба, прозвучали звинувачення голови СБУ Валентина Наливайченка про причетність російської делегації до розстрілів на Майдані.

Горбатюк стверджує, що в документах Наливайченка, переданих до ГПУ, не було жодних доказів проти Суркова та інших російських силовиків.

"Було надано лист про те, що Сурков з делегацією у кількості 7 осіб приїхзав 20 лютого о 19:15 хв. Ці особи були поміщені у спекомплекс СБУ і мали зустрічі в АП. Вказано у листі, що 21 лютого співробітники цього комплексу виявили чемодани, які зазвичай використовуються для зберігання снайперських гвинтівок. Однак жодних даних про те, хто саме це бачив, хто надавав ці дані, в цьому листі не надано", - зазначив Горбатюк.

Він наголосив, що Сурков приїхав до Києва вже після розстрілів на Майдані.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад