Наливайченко: На допити в Генпрокуратуру викликали й інших працівників СБУ

На допит в Генпрокуратуру щодо справи про пожежу на нафтобазі БРСМ-Нафта викликали не тільки голову СБУ Валентина Наливайченка, а й інших працівників спецслужби
Depo.Влада
18 червня 2015 07:53
ФОТО: depo.ua

Про це Наливайченко розповів в інтерв'ю "Обозревателю", передає depo.ua.

"В неділю, 14 червня я відправив всі матеріали, які вказують на можливу причетність цього громадянина (колишнього заступника генпрокурора Анатолія Даниленка, - ред.)до вчинення злочину. Але наступного дня допит все рівно відбувся.

Для нас, працівників служби, котрі прийшли сюди після Майдану, принципово розуміти, що боротьба з корупцією незворотна. Допитувати треба фігурантів кримінального провадження, а не проводити заходи, котрі я абсолютно обґрунтовано розцінюю як намагання зупинити розслідування СБУ.

На мені прокуратура не зупинилася, опісля на допит викликали і викликають співробітників служби, хто документував і документує кримінальне провадження за статтею 441 КК - екоцид. Останні допити тривали понад 7 годин", - розповів Наливайченко.

"Для мене це питання - не просто принципове, воно - найважливіше, це - рубікон. Я не можу зрадити людей, які працюють зі мною, які декілька місяців працювали, документуючи ці факти, і для мене так само принципово, аби також факти правопорушення розслідували у повній взаємодії", - наголосив Наливайченко.