ГПУ допитує Наливайченка у справі Корбана

Генеральна прокуратура України сьогодні викликала на допит і має провести слідчі дії з колишнім головою СБУ Валентином Наливайченком у справі голови партії УКРОП Геннадія Корбана
Depo.Влада
22 грудня 2015 17:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомило поінформоване джерело в Генпрокуратурі, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Наливайченка на сьогодні викликали на допит по справі Корбана", - зазначив співрозмовник агентства.

У свою чергу, координатор "Антикорупційного руху Валентина Наливайченка" Маркіян Лубківський на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав, що Наливайченко "вже майже шість годин знаходиться на допиті в прокуратурі".

"Це перший із двох допитів, призначених на сьогодні. Інших новин немає поки2, - повідомив він.

Нагадаємо, Корбана було затримано 31 жовтня у Дніпропетровську. Згодом силовики перевезли його до Києва.

Печерський райсуд Києва виніс рішення про домашній арешт Корбана на два місяці - до 31 грудня 2015 року включно. У постанові визначено, що Корбан має носити електронний засіб контролю.

Рішення Печерського райсуду оскаржили і захисники Корбана, і Генпрокуратура. Захист вважає обраний судом запобіжний захід незаконним і необґрунтованим, а ГПУ добивається арешту Корбана.

Наприкінці листопада Наливайченко заявив, що в основі кримінального переслідування Корбана не повинно бути політики, а вина у вчиненні кримінального правопорушення повинна доводитись виключно достатністю доказів. Про це йшлося у відповіді Наливайченка на публічне звернення до нього Корбана, де той просив екс-голову СБУ прояснити деякі моменти щодо інкримінованих йому злочинів, мотивуючи це тим, що саме Наливайченко очолював спецслужбу у період, коли з'явилися матеріали, які лягли в основу звинувачення.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада