ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

"Нафтогаз" за смішні гроші найняв у США лобістську компанію

НАК "Нафтогаз України" уклала контракт американською компанією Yorktown Solutions про лобіювання газових інтересів України у США

Depo.Влада
22 листопада 2017 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу "Нафтогазу".

Так, американські експерти будуть інформувати зацікавлених осіб про ризики будівництва газопроводу "Північний потік 2" для розвитку об'єднаного європейського ринку газу та про перебіг реформи ринку газу України.

Послуги включатимуть організацію зустрічей в Конгресі і комітетах Конгресу США, а також з представниками органів виконавчої влади у адміністрації президента США та провідними аналітичними центрами.

Згідно з договором, опублікованим в системі ProZorro, вартість послуг Yorktown Solutions становить 37 тис. доларів, а термін дії закінчується наприкінці кінці цього року.

У "Нафтогазі" пояснили, що купівля зазначених послуг пов'язана з необхідністю реагування на активізацію зусиль російського "Газпрому" з просування будівництва газопроводу в обхід України.

За даними американських ЗМІ, лише в третьому кварталі поточного року на реалізацію цієї кампанії в США було витрачено близько 1 млн доларів. Yorktown Solutions LLC має значний досвід надання консультаційних послуг на ринку Сполучених Штатів. У компанії працюють фахівці, які в минулому безпосередньо займалися енергетичними питаннями України в Уряді США. Yorktown Solutions має всі необхідні ліцензії на лобістську діяльність, видані Міністерством юстиції США, і зареєструвала стосунки з "Нафтогазом" в установленому порядку.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада