Надія Рабиновича. Коли Савченко пошле Юлю

Поява колишньої полоненої льотчиці на мітингу проросійської партії "За життя!" остаточно перетворює її на політичного "весільного генерала"
Depo.Влада
11 листопада 2016 19:30
ФОТО: depo.ua
Надія Рабиновича. Коли Савченко пошле Юлю
Надія Рабиновича. Коли Савченко пошле Юлю

Для тих, хто ще дивним чином до сих пір не розчарувався в поведінці Надії Савченко настали дуже вже тяжкі часи. Її, м’яко кажучи, неоднозначні висловлювання щодо вирішення ситуації на Донбасі, дивні заяви на Заході, а також висунення дружини Медведчука Оксани Марченко головною борчинею за звільнення українських полонених, вже відвадили більшість того потенційного електорату, що станом на 25 травня, коли вона повернулася в Україну після дворічного полону в Росії, готовий був її всіляко підтримувати.

І тут – нова історія від Наді. Нардеп від "Батьківщини" Надія Савченко несподівано виступила на мітингу партії Євгена Мураєва та Вадима Рабіновича "За життя". Варто нагадати, що Рабинович періодично протягує відверто проросійські тези, виступивши з ініціативою відновлення прямого економічного співробітництва між Україною і Росією, а також закликав до відновлення вікових дружніх відносин між країнами.

Надія Рабиновича. Коли Савченко пошле Юлю - фото 1

Чутки про те, що Савченко, яка не вилазить з телеканалу NewsOne, який формально належить екс-регіоналу Мураєву, все ж таки опиниться в його партії, ходила ще з літа. І тут таке шоу за участі Савченко прямо на Інститутській за 100 метрів від місця розстрілу Небесної сотні.

Раніше в радянські часи космонавти, актори та інші відомі персонажі регулярно використовувалися як "весільні генерали" (були, до речі, і таки генерали зі справжніми зірками). Закінчувалася така специфічна профдіяльність здебільшого трагічно: перманентні учасники весільних та інших заходів банально спивалися.

Тому хоча ця акція свідчить про нерівне дихання Савченко до Рабиновича та Мураєва, дуже схоже, що поява Савченко на цьому мітингу – це звичайнісінька деградація скоростиглого політика, яка колись кудись і перейде, то лише після завершення своєї депутатської каденції

Втім, куди правди діти, схоже, що для Савченко – абсолютно дискредитованої та знеціненої - це перша і остання каденція у Верховній Раді. Заради справедливості, треба сказати, що таких "одноразових" депутатів цього разу буде чимало: дуже вже забагато випадкових осіб опинилося у стінах головного законодавчого органу країни…

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада