Націоналісти відмовились йти з вертолітного майданчику Януковича

Націоналісти залишаються на території вертолітного майданчика на Парковій алеї, бо, за їхньою інформацією, орендарі досі платять компанії, яка належить сім'ї екс-президента Віктора Януковича

Depo.Влада
17 жовтня 2017 12:25
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі "Українській правді" повідомив один з керівників Нацкорпусу Назар Кравченко, передай, Depo.ua.

"Попри заяви ГПУ, ми продовжуємо утримувати цю будівлю, адже, за нашою інформацією, орендарі платять компанії "Амадеус КО" що належить сім‘ї Януковича", - сказав він/

Будівлю вертолітного майданчика Януковича наразі стережуть представники Нацкорпусу, "Свободи" та "Правого сектору".

Пройти всередину комплексу "Парковий" коресподенту УП не вдалося. Всередину нікого не впускають, крім працівників комплексу.

"Старших наразі немає, без них впустити не можемо", - сказали чоловіки.

На підході з боку дороги територію стереже молодий чоловік у балаклаві, на самому вході до Паркового стоять кілька молодих хлопців у спортивних штанях та капюшонах.

Нагадаємо, 16 жовтня сили "Нацкорпусу" захопили вертолітний майданчик Януковича, в якому знаходиться дата-центр на 2715 квадратних метрів. Таким чином, захоплено контроль над найбільшим дата-центром в Україні.

У серпні Апеляційний суд Києва наклав арешт та заборонив користуватися, розпоряджатися і відчужувати земельні ділянки площею понад 2 га і розташованих на цих ділянках об'єктах нерухомості так званого "Вертолітного майданчика Януковича".

Як відомо, після втечі Януковича у майданчика змінився власник, а ГПУ розпочала провадження, запідозривши, що кілька десятків мільйонів доларів на нього витратили незаконно – за рахунок відшкодованого ПДВ фіктивним підприємствам.

У березні силовики провели обшук вертолітного майданчику Януковича.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада