Нацгвардія жорстко присікатиме спроби зірвати вибори президента та Ради, – Турчинов

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександр Турчинов побував на тактичних навчаннях Національої гвардії України (НГУ) та повідомив, що будь-які спроби зірвати проведення демократичних виборів президента і Верховної Ради будуть жорстко каратися

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу відомства.

Так, Турчинов зазначив, що в умовах гібридної війни, не маючи можливості прорвати нашу оборону, ворог намагається за допомогою своєї агентури дестабілізувати ситуацію всередині країни, посіявши зневіру, паніку і хаос. Протистоїть цим провокаціям саме Національна гвардія.

"Сьогодні гвардійці мають сучасну техніку, спеціальні засоби і зброю, а головне - високу професійну підготовку для того, щоб зупинити будь-яких злочинців, ефективно протидіяти будь-яким спробам внутрішньої дестабілізації", - сказав Турчинов, зазначивши, що все це було продемонстровано під час навчань.

За його словами, всі спецзасоби, які використовуються бійцями Нацгвардії, сертифіковані і використовуються силовими підрозділами країн НАТО.

Турчинов наголосив, що особливо важливо забезпечити громадський порядок і надійний захист громадян в період, коли починаються президентські і парламентські виборчі кампанії.

"Будь-які спроби зірвати, незаконно впливати або заважати проведенню чесних, прозорих, демократичних виборів в Україні повинні жорстко присікатися і каратися. Наша держава здатна гарантувати і забезпечити вільне волевиявлення наших громадян", - сказав він.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко доручив РНБО передбачити засідання з протидії втручанню Росії у вибори.

Раніше науковий співробітник Центру з питань трансатлантичних відносин при Університеті Джонса Хопкінса в США Микола Воробйов назвав п'ять способів, як Росія може вплинути на результати українських виборів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна