НАБУ викрило силовиків, що обікрали бюджет на 300 млн

Національне антикорупційне бюро України підозрює чиновників Міноборони, Генштабу ЗСУ, Нацгвардії у нанесенні нанесення збитків державі на 300 млн гривень
Depo.Влада
29 серпня 2016 13:22
ФОТО: depo.ua

Як наголошується, детективи встановили, що закупівля радіостанцій з самого початку готувалася під продукцію компанії "Motorola" та ТОВ "Доля і Ко. ЛТД", яка є офіційним дистриб'ютором американської компанії в Україні, передає depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

"З матеріалів суду відомо, що силові структури України в 2014-2015 роках, за результатами проведених процедур державної закупівлі, придбали у ТОВ "Доля і Ко. ЛТД" цифрові радіостанції "Motorola" загальною вартістю понад 810,86 млн гривень", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, детективи встановили, що закупівля радіостанцій з самого початку готувалася під продукцію компанії "Motorola" та ТОВ "Доля і Ко. ЛТД", яка є офіційним дистриб'ютором американської компанії в Україні.

При цьому, тендерним комітетам шість разів вносилися зміни до тендерної документації та з формальних причин відхиляли пропозиції інших учасників торгів, які, на думку слідчих, могли бути більш вигідними.

При імпорті обладнання та програмного забезпечення до нього посадові особи ТОВ "Доля і Ко. ЛТД" використовували документи, що мають ознаки підробки.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада