НАБУ відхрестилося від "спецоперації" у столичній синагозі (ОНОВЛЕНО)

У Національному антикорупційному бюро наголосили, що особи, яких у синагозі називали "співробітниками НАБУ", працюють в іншому відомстві

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу НАБУ.

Бюро вивчило відеозапис, оприлюднений в мережі інтернет, і встановило, хто саме зафіксований на ньому. Особи, яких ЗМІ назвали "агентами НАБУ", виявилися співробітниками іншого українського правоохоронного органу.

За інформацією НАБУ, люди, зафіксовані на відео, - співробітники іншого правоохоронного органу.

Також у відомстві нагадали, що у фокусі розслідувань Національного бюро – діяльність вищих посадових осіб у державній владі безвідносно до їхньої належності до релігійних чи будь-яких інших громад.

Нагадаємо, 30 жовтня була розміщена офіційна заява головного Рабина України та Києва у зв'язку з виявленням прослуховування столичної Синагоги та нібито проведення негласних слідчих дій відносно вірян.

Повідомлялося, що "власні компетентні джерела" надали єврейській общині інформацію буцімто особи, які вели спостереження "мають безпосереднє відношення до НАБУ".

15 листопада головний рабин України Моше Реувен Асман опублікував інформацію про співробітників НАБУ, які здійснювали стеження за головною синагогою Києва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #НАБУ