НАБУ почала "трусити" Вілкула

Національне антикорупційне бюро України порушило справу проти народного депутата від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула

Про це йдеться в ухвалі Солом'янського суду Києва від 18 червня, повідомляє Depo.uа.

За інформацією НАБУ, Вілкул протягом 2015-2016 років користувався будинком та земельними ділянками в смт Козин Київської області, однак не відобразив це майно у деклараціях.

Зокрема, мова йде про будинок на 378,7 кв. м та дві земельні ділянки площею 0,34 га та 0,15 га, які зареєстровані на колишню тещу парламентарія Марію Кондратюк.

Ця нерухомість у грудні 2006 року після придбання була передана в іпотеку Альфа-Банку на суму 900 тис. доларів.

Сам же Вілкул за цей період декларував власне нерухоме майно у Дніпрі та Кривому Розі. В Києві він вказував лише строкове користування номером на 25,8 кв.м. в готелі Національний. За версією детективів, Вілкул міг проживати у будинку в Козині і не декларував його.

Суд дав доступ детективам НАБУ до документів "Альфа-Банку", а саме: іпотечного договору щодо будинку екс-тещі Вілкула з додатками, доповненнями, додатковими договорами та іншими документами.

Нагадаємо, 21 травня генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олександра Вілкула через нецільове використання земельних ділянок.

За місяць до того, 19 квітня, Луценко заявив, що у нього є матеріали, які є підставою для зняття недоторканності з ряду народних депутатів, серед яких – Олександр Вілкул та Дмитро Колєсніков.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #НАБУ