НАБУ вирішило взятись за "квартири Луценка"

Національне антикорупційне бюро у відповідь на численні запити з боку ЗМІ розпочало аналітичну перевірку інформації щодо нерухомості генерального прокурора Юрія Луценка
Depo.Влада
26 жовтня 2016 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-службі НАБУ, передає Depo.ua.

"Національне антикорупційне бюро України розпочало аналітичну перевірку інформації на предмет дотримання вимог антикорупційного законодавства під час придбання та користування нерухомим майном по вул. Еспладна у Києві. Висловлюються припущення, що кінцевим бенефіціаром отримання доходів від використання комерційної нерухомості за згаданою адресою може бути син генерального прокурора України Юрія Луценка – Олександр", - зазначили у прес-службі.

Зазначається, що наразі достатні підстави для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відсутні. Однак, в рамках чинного законодавства НАБУ сьогодні, 26 жовтня 2016 року, розпочало відповідну перевірку.

Нагадаємо, що  24 жовтня депутат від БПП Сергій Лещенко заявив, що у Луценка є дорога нерухомість в центрі Києва, оформлена на бухгалтерку його дружини Світлану Риженко.

Луценко назвав це "черговою фантазією" Лещенка і запевнив, що його родина не має стосунку до будинку.

Також він повідомив, що задекларує 27 сейфів і 180 раритетних книжок.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада