НАБУ передало до суду дев'ять кримінальних справ проти суддів

Національне антикорупційне бюро передало в суд матеріали дев'яти кримінальних проваджень і здійснило арешт 200 мільйонів гривень на рахунках осіб, підозрюваних у вчиненні корупційних діянь
Depo.Влада
18 квітня 2016 06:52
ФОТО: depo.ua

Про це директор НАБУ Артем Ситник повідомив в ефірі телеканалу "Україна", передає depo.ua з посиланням на DT.ua.

"Насьогодні в суд направлено дев'ять кримінальних проваджень по 12 особам... В основному це судді, які були затримані при отриманні неправомірної вигоди. Також ми направили справу одного з керівників служби експортного контролю, який звинувачується у хабарництві в розмірі 250 тисяч доларів. Ми заарештували і направили до суду справу одного з керівників державної установи, який завдав збитків державі в розмірі 16 мільйонів гривень", – уточнив директор Бюро.

Ситник додав, що НАБУ домігся арешту 200 мільйонів гривень грошових коштів на рахунках осіб, підозрюваних у корупції.

"Крім цього нами було заарештовано валютні кошти, рухоме і нерухоме майно. Сума шкоди, яка була нанесена в результаті злочинів становить майже мільярд гривень", – уточнив директор НАБУ.

Раніше Ситник повідомив, що Антикорупційна прокуратура проводить розслідування у справі, пов'язаній з висновком сім'єю Гонтаревої депозитів з "Дельта Банку" напередодні його банкрутства.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада